Kde se lišky berou…?

Jak jsem naznačila v minulém článku, liščí blog vznikl omylem. A byl to ten dobrý omyl.

Nikdy jsem si ani nepředstavila, že bych něco -cokoliv- mohla pojmenovat po oněch skvělých liščích tvorech. Vždycky jsem volbu předvídala na nějakého (jak jinak než úžasného) hlodavce, nejlépe potkana… Taky jeden z mých nápadů na pojmenování, tehdy ještě původního blogu, zněl Potkan v ledu. Předložky a spojky ale vypadají v url adresách nehezky, takže je vlastně dobře, že tenhle nápad nikdy nebyl zrealizován. A také je dobře, že se tenhle blog nakonec nejmenuje Po stopách lišek, i když to zní vlastně lépe.

BLOG

Proč teda zrovna Stopy lišek? Protože blog s názvem Na zkoušku už jsem zakládala milionkrát. Omrzelo mě to, to je ten důvod. Takže ano, správně usuzujete, že jsem se do wordpress.com chtěla jen podívat, ne tu zůstat.

Jenže jakmile byly lišky vytvořeny a já chtěla vybrat šablonu, hned mě přepadla touha sem něco napsat. Něco, co bude jiné, než na mém původním blogu, ale bude to v základu vlastně stejné. Jen ne tak složité, nucené… no, zbytek už jsem vykecala v předchozím článku. 🙂

Šablona se vlastně vyvedla skvěle. Zatím je blog trochu prázdný, ale to se spraví hned, jak vyjde jakýkoliv článek s obrázkem. To je další věc, kterou si musím promyslet. Jak budou vypadat náhledové a ostatní obrázky?

Články jsem se rozhodla si s sebou z vedlejšího blogu nebrat, i když bych si ráda přinesla s sebou ty nejlepší. Myslím, že tím bych se zase vrátila zpátky…

A to jsem zamlčela to „nejlepší“! K názvu mě inspirovala plyšová liška, která byla u mikulášského balení čokolády!

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s